آرام نباتی

آرام نباتی

آرام نباتی دستیار جلوه‌های ویژه میدانی سینما و تلویزیون ایران است. از مهم‌ترین آثار آرام نباتی می‌توان به فعالیت در سریال دیوار به دیوار 2 اشاره کرد.

آرام نباتی در سال 1396 دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در تولید اثر مهمی حضور داشته است. اثر مهم آرام نباتی در این سال، فعالیت در سریال دیوار به دیوار 2 به کارگردانی سامان مقدم محسوب می‌شود.

شاید یکی از مهم‌ترین بخش‌های بیوگرافی آرام نباتی فعالیت در سریال دیوار به دیوار 2 بوده است. آرام نباتی کار حرفه‌ای خود را از تلویزیون آغاز کرده و سال 1396 سریال دیوار به دیوار 2 به عنوان دستیار جلوه‌های ویژه میدانی فعالیت داشته است که توانست با مهارتش، جای خود را میان اهالی فضای تلویزیون مطرح کند. آرام نباتی توانست با فعالیت در سریال دیوار به دیوار 2 تجربه حرفه‌ای موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگران بزرگ و باتجربه‌ای نظیر میترا حجار، علی قربان‌زاده، آزاده صمدی و فرهاد آئیش توانست سطح کاری او را متحول کند.

در بیوگرافی آرام نباتی آثار مهمی وجود دارد. اگر می‌خواهید با بیوگرافی آرام نباتی و زندگی حرفه‌ای و آثار او بیشتر آشنا شوید، حتما به صفحه هر یک از آثار آرام نباتی در منظوم سر بزنید. همه 1 اثر مهم آرام نباتی در منظوم یک پروفایل اختصاصی دارند که اطلاعات کامل معرفی آنها تهیه شده است. امتیازی که هر یک از آثار آرام نباتی در منظوم دارند، نمره و امتیازی است که مردم از یک تا ده به آنها داده‌اند. در واقع هر چقدر آرام نباتی در آثار ارزشمندتری فعالیت کرده باشد، توانسته نمره‌ی بیشتری از سوی مردم بگیرد، در نتیجه سوابق کاری و بیوگرافی آرام نباتی درخشان‌تر خواهد شد. مثلا اثری که در بیوگرافی آرام نباتی بیشترین امتیاز را از مردم گرفته است، سریال دیوار به دیوار 2 محسوب می‌شود.

اگر در مورد بیوگرافی آرام نباتی نکات بیشتری می‌دانید حتما برای ما ارسال کنید تا کمکی بزرگ به همه مخاطبان و طرفداران آرام نباتی کرده باشید. مثلا اگر اطلاعاتی دقیق‌تر در مورد بیوگرافی آرام نباتی، آثار آرام نباتی، جوایز آرام نباتی، همکاران آرام نباتی، گالری عکس آرام نباتی، قد آرام نباتی، وزن آرام نباتی، رنگ چشم آرام نباتی، وضعیت تأهل و همسر آرام نباتی، فرزندان آرام نباتی، حواشی آرام نباتی و کودکی آرام نباتی می‌دانید حتما برای ما ارسال کنید.