گلشید بهاری

گلشید بهاری

تولد : نامشخص
سن : نامشخص
قد : نامشخص

گلشید بحرایی بازیگر کشورمان متولد ۱۸ خرداد بوده و در تهران به دنیا آمده است. وی علاوه بر بازیگری به عنوان گریمور و چهره پرداز نیز در عرصه هنر فعالیت می کند

سابقه فعالیت گلشید بحرایی :

گلشید بحرایی بازیگر خوب کشورمان جزو بازیگرانی است که از کودکی با شوق بازیگری بزرگ شده اند. وی در مصاحبات خود اظهار داشت که در سنین پایین علاقه اش به هنر و همچنین بازیگری آشکار شد. البته ایشان ابتدا با هنر چهره پردازی وارد عرصه بازیگری شدند . خود در مورد نحوه ورودش به این عرصه می گوید: یک روز که در شهرک سینمایی بودم با خانم مهتاب کرامتی روبه رو شدم نوع گریم او آنقدر برایم جالب بود که تصمیم گرفتم و عزمم را جزم کردم تا وارد این عرصه شوم.

خانم بحرایی جهت دنبال کردن علاقه اش تصمیم گرفت در کلاس های چهره پردازی شرکت کند و در همین راستا زیر نظر استاد کیانی آموزش هایی را طی دوره هایی گذراند. بعد از تمام شدن کلاس های آموزشی از طریق یکی ار دوستانش با جناب ایرج قادری آشنا شد و رفته رفته موفق شد برای اولین بار به عنوان بازیگر مقابل دوربین قرار گیرد. اولین تجربه بازیگری اش فیلم سینمایی محاکمه در سال ۱۳۸۵ می باشد. البته در چند سکانس کوتاه  ایفای نقش نمود که به طور قابل توجهی دیده نشد.