دانلود سری 4 شبهای مافیا فصل 1 قسمت 2

دانلود سری 4 شبهای مافیا فصل 1 قسمت 2

6.2/10 301
ژانر : - - - سال انتشار : محصول :

در شب های مافیا مافیا نوعی مسابقه و سرگرمی دوستانه و خانوادگی است که در آن دو گروه مافیا و شهروند باید با آزمون و خطا یکدیگر را شناسایی کنند تا در نهایت بتوانند مافیا را از شهر بیرون کرده و شهروندان پیروز شوند

  • کیفیت بلوری
  • زبان
  • مدت زمان 132 دقیقه
  • رده سنی تمام سنین

دانلود سری 4 شبهای مافیا فصل 1 قسمت 2 با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها

دانلود سریال شب های مافیا 4 فصل جدید کامل (پخش شب های مافیا یکشنبه ها ساعت 8 از روبی ویدئو)

قسمت 2 شبهای مافیا 4 به کارگردانی سعید ابوطالب نسخه کامل + خرید قانونی در سایت اضافه شد.

سریال شبهای مافیا 4 قسمت دو با کیفیت bluray & 1080hq & 1080p & 720p & 480p

دانلود سری 4 شبهای مافیا فصل 1 قسمت 2

Legal download of Iranian serial Mafia Nights episode 2

دانلود سریال شبهای مافیا 4 قسمت 2 با ترافیک نیم بها

کیفیت BluRay با حجم 3.9 گیگابایت

کیفیت 1080HQ با حجم 2.37 گیگابایت

کیفیت 1080p با حجم 1.77 گیگابایت

کیفیت 720p با حجم 923 مگابایت

کیفیت 480p با حجم 549 مگابایت

دانلود کامل سریال شب های مافیا

شب های مافیا 4 Mafia Nights

سریال شب های مافیا – Mafia Nights Series

درباره سریال شب های مافیا

مسابقه شب‌های مافیا (Mafia Nights) یک مجموعه اجتماعی، خانوادگی و رئالیتی شو است که اولین بار در سال 1399 به کارگردانی سعید ابوطالب وارد شبکه نمایش خانگی شد. شب های مافیا برای اولین بار در سال 1986 توسط دانشجویان بخش روانشناسی دانشگاه دولتی مسکو ابداع شد و طی سال‌ها با اضافه شدن نقش‌های مختلف به یک بازی بین‌المللی و محبوب تبدیل گردید.
طی دو دهه‌ گذشته و با افزایش رئالیتی شوها، بازی مافیا و شکل اجرای آن منبع الهام برنامه‌های تلویزیونی بسیاری بوده یا به بهانه‌ای برای شکل‌گیری داستانی جنایی در فیلمی سینمایی تبدیل‌ شده است. به‌ عنوان مثال مسابقه‌ شهروند و مافیا که از شبکه‌ سلامت پخش می‌شد یا فیلم سینمایی گرگ بازی (1396) از بازی مافیا الهام می‌گیرد تا به راز جنایتی پیچیده بپردازد.
شب‌های مافیا اولین تجربه‌ شبکه‌ نمایش خانگی برای استفاده از این بازی محبوب در قالب یک رئالیتی شوی جذاب با حضور چهره‌های شناخته‌ شده سینما و تلویزیون است. در هر فصل از این مجموعه، 12 شرکت‌کننده از میان بازیگران سینما و تلویزیون و سایر افراد مشهور به بازی دعوت می‌شوند و به اتفاق برگزارکننده برنامه، بازی را به صورت رئال (واقعی) و بدون دخالت گروه کارگردانی انجام می‌دهند.

این فیلمو از دست نده  دانلود قسمت دوازدهم سریال میدان سرخ 12

درباره بازی شب های مافیا

در بازی شب های مافیا بازیکن‌ها به دو دسته اکثریت شهروند و اقلیت مافیا تقسیم می‌شوند. نقش‌هایی که از ابتدا جز صاحب نقش و گرداننده کسی از آن مطلع نیست، گرچه گروه مافیا در شب اول یکدیگر را می‌شناسند. هدف شهروندان در دست گرفتن شهر و پاکسازی از مافیاست و پیروزی مافیا در گروی برابری با تعداد شهروندان است.
بازی در 2 بخش شب‌ها و روزهای متوالی انجام می‌شود. روزها همه نقش شهروند را بازی می‌کنند و در فرایند اتهام‌زنی، دفاع و رای‌گیری تلاش می‌کنند مافیا را کشف و با اکثریت آرا از شهر بیرون نمایند. پس روزها نقش واقعی هر کس نباید دیده شود و بازیکنان فقط سعی بر متهم کردن مافیا واقعی و دفاع از خود دارند.
در بخش شب به فرمان گرداننده، گروه مافیا از خواب بیدار شده و به صورت پنهانی لحظاتی را به مشورت می‌نشینند که کدام شهروند را مورد هدف قرار دهند. پس از آن گرداننده، برخی شهروندان را نیز برای اجرای نقش‌های شب خود بیدار می‌کند.

این فیلمو از دست نده  انیمیشن پونی کوچولوی من : نسل جدید 2021

 

سری 4 شبهای مافیا فصل 1

دلیل بروزرسانی
این ویدئو در 5 کیفیت مختلف قابل دانلود می باشد.
  • 7 فروردین 1401
  • 0