(قابل توجه کاربران رسانه روبی ویدئو)

راهنمای دانلود از وبسایت روبی ویدئو

بدون فیلترشکن دانلود کنید

سرویس های دانلود روبی ویدئو جهت دسترسی مستقیم کاربران ایرانی، در داخل کشور ارائه میگردد. دانلود مستقیم و بدون واسطه متضمن بهترین سرعت و کیفیت و همچنین کمترین هزینه پهنای باند میباشد. اما با استفاده از هر نوع اتصال واسط اعم از Proxy و VPN این ارتباط مستقیم از بین رفته و بجای انتقال مستقیم از مرکز داده به کاربر که هر ۲ در داخل کشور واقع شده اند، هزینه های پهنای باند بین المللی بی رویه هم به کاربر و هم مرکز داده و زیرساخت تحمیل میگردد. علاوه بر این سرعت دانلود در بستر پهنای باند داخلی بسیار بالاتر از پهنای باند بین المللی میباشد. لذا اکیدا توصیه میشود کاربران بدون هرگونه ارتباط واسط (Proxy و VPN و انواع فیلترشکن) اقدام به دانلود نمایند.

 

تعرفه نیم بها چطور محاسبه می‌شود؟

طبق توافقات صورت گرفته با سرویس دهندگان و موسسات دوبلاژ، به جهت تامین هزینه های دوبله و زیرنویس فیلم ها، در حال حاضر اینترنت مصرفی برای تمام کاربران و برای تمام سرویس دهندگان اینترنت به صورت تمام بها محاسبه می شود و از حالت نیم بها خارج شده است و بجای فروش اشتراک ماهانه، هزینه اینترنت کاربران تمام بها محاسبه میشود و با ارائه جدیدترین آثار روز دنیا با دوبله فارسی به کاربران محترم سرویس دهی میشود.

 

دانلود رایگان قانونی یعنی چی؟

لینک های رایگان قانونی حسب توافقات صورت گرفته با تهیه کنندگان، شرکت‌های پخش محصولات فرهنگی و استودیوهای دوبلاژ برای مشترکین همراه اول و ایرانسل، به جای دریافت هزینه اشتراک یا تک فروشی، تمام بها و سایر سرویس دهندگان اینترنت نیم بها محاسبه میشود. لینک هایی که برای ایرانسل و همراه اول تمام بها محاسبه میشوند با آدرس ruby.Upera آغاز می‌شوند.

لازم به ذکر است که وبسایت روبی ویدئو با کلیه موسسات و شرکت های توزیع و پخش فیلم در جهت فروش و دانلود قانونی فیلم ها و سریال های ایرانی همکاری طولانی مدتی دارد و با ارائه دانلود نیم بهای این محصولات فرهنگی، در هزینه های کاربران صرفه جویی میکند. اگر کاربر داخل ایران نیستید و در خارج از کشور زندگی میکنید، به دلیل محدودیت های اعمال شده توسط سرویس دهندگان و همچنین مسئله کپی رایت، دسترسی به دانلود محدود یا غیرفعال می باشد. برای رفع این مشکل میتوانید از سرویس های ریموت آپلود استفاده کنید.

 

چرا من نمیتونم از این سایت دانلود کنم؟

هر گونه مشکل فنی که در دانلود از رسانه روبی ویدئو دارید میتوانید از صفحه تماس با ما با ذکر دقیق جزئیات مشکل خود، نسبت به رفع آن اقدام کنید.

 

چطوری میتونم فیلم و سریال ها رو نیم بها دانلود کنم؟

چنانچه قصد دانلود نیم بهای جدیدترین فیلم و سریال های روز دنیا و همچنین فیلم و سریال های ایرانی را دارید میتوانید با خرید اشتراک ارزان قیمت از سرویس سینمای آنلاین روبی ویدئو، دانلود خود را نیم بها کنید.

امکانات اشترک:
– بیش از ۴۰۰۰ اپیزود فیلم و سریال
– امکان دانلود فیلم بدون محدودیت
– حجم مصرفی نیم بها با خرید اشتراک

امکان دسترسی به فیلم ها و سریال ها بدون خرید اشتراک:
با اینترنت ایرانسل وارد شوید، حجم مصرفی به جای خرید اشتراک تمام بها محاسبه می شود.

 

سینمای آنلاین روبی ویدئو