دانلود سریال خاتون قسمت چهارم ۴ ❤️

دانلود سریال خاتون قسمت چهارم ۴ ❤️

7.6/10 4,887
100% رضایت کاربران (1رای)
سال انتشار : محصول :
این ویدئو در 5 کیفیت مختلف قابل دانلود می باشد.

عیدت مبارک پسرم:
شمال ایران به تصرف نیروهای شوروی درآمد. شیرزاد در بند بود و خاتون مسئولیت خانواده را به دوش می‌کشید...

  • کیفیت بلوری
  • زبان
  • مدت زمان 52 دقیقه

سریال خاتون قسمت چهارم ۴ با لینک مستقیم + کیفیت عالی

دانلود قسمت چهارم سریال خاتون ۳ (سریال خاتون به زودی از روبی ویدئو)

قسمت ۳ سریال خاتون به کارگردان تینا پاکروان – نسخه کامل + خرید قانونی در سایت اضافه شد.

دانلود سریال خاتون قسمت چهارم 4 ❤️

 

[نسخه ۱۰۸۰p BluRay با حجم ۳.۶۴ گیگابایت]

[نسخه ۱۰۸۰p HQ با حجم ۱.۷۹ گیگابایت]

[نسخه ۱۰۸۰p با حجم ۷۷۷ مگابایت]

[نسخه ۷۲۰p با حجم ۴۸۹ مگابایت]

[نسخه ۴۸۰p با حجم ۳۳۴ مگابایت]

درباره سریال:

این سریال (Khatoon Series) اولین تجربه سریال‌سازی تینا پاکروان در مقام نویسنده و کارگردان است. پس از انتشار سریال های تاریخی موفقی همچون قهوه تلخ و شهرزاد، این بار خاتون وارد شبکه نمایش خانگی شده است.

تینا پاکروان به عنوان همسر علی اسدزاده تهیه کننده این پروژه کار خود را از بخش تولید در سینمای ایران آغاز کرد. پیش از نشستن بر روی صندلی کارگردانی عمده شهرت خود را مدیون توانایی‌اش در بحث مدیریت پروژه‌ها بود.

تا جایی که در سال‌های پایانی دهه هشتاد نام او به‌عنوان مجری طرح و مدیر تولید در آثار متفاوتی چون دنباله‌های اخراجی‌ها، وقتی همه خوابیم و جرم دیده می‌شد.

 

 

سریال خاتون

پاکروان با ورود به عرصه فیلم‌سازی، طی یک دهه خانوم، نیمه شب اتفاق افتاد و لس‌آنجلس تهران را به کارنامه‌اش اضافه کرد که با وجود تفاوت لحن، ژانر و قصه فیلم‌ها نکته مشترک تمام آن‌ها حضور بازیگران مشهور در نقش‌های غیرمنتظره و روایت‌های مبتنی بر زنانگی شخصیت‌های اصلی بود.

از این رو، در مورد این سریال به‌عنوان مهم‌ترین و بزرگ‌ترین پروژه سینمایی او تا به امروز، کنجکاوی زیادی وجود دارد. داستان خانواده‌ای را در بستر تاریخ روایت می‌کند که از ابتدای شهریور سال ۱۳۲۰ و در دوران جنگ جهانی دوم و اشغال ایران توسط متفقین آغاز می‌شود و سرنوشت تحولات یک خانواده و یک سرزمین را به تصویر می‌کشد.

تاریخ ایران با همه فراز و فرودهایش در زندگی همه ما جریان دارد و خاتون داستان زنی از زنان این سرزمین است که روزی روزگاری در ایران برای زندگی جنگیده‌اند.

 

  • ۸ شهریور ۱۴۰۰