دانلود قسمت ۱ فینال شب های مافیا ۳

دانلود قسمت ۱ فینال شب های مافیا ۳

100% رضایت کاربران (1رای)
سال انتشار : محصول :
این ویدئو در 5 کیفیت مختلف قابل دانلود می باشد.

مسابقه پرطرفدار مافیا و شهروند یک برنامه سرگرم کننده، جذاب و خانوادگی است که در آن دو گروه مافیا و شهروند باید با آزمون و خطا یکدیگر را شناسایی کرده تا در نهایت بتوانند مافیا را از شهر بیرون کرده و شهروندان پیروز شوند.

  • کیفیت بلوری
  • زبان
  • مدت زمان 122 دقیقه

 دانلود قسمت ۱ فینال شب های مافیا ۳ با لینک مستقیم

دانلود فینال قسمت اول ۱ شب های مافیا ۳  (پخش از وب سایت روبی ویدئو)

مسابقه شب های مافیا ۳ قسمت ۱ فینال نسخه کامل + خرید قانونی  در سایت اضافه شد.

 دانلود قسمت 1 فینال شب های مافیا 3

(دانلود فینال شب های مافیا ۳ قسمت ۱)

[نسخه ۱۰۸۰p BluRay با حجم ۷.۳ گیگابایت]

[نسخه ۱۰۸۰p HQ با حجم ۳.۸ گیگابایت]

[نسخه ۱۰۸۰p با حجم ۲.۵ گیگابایت]

[نسخه ۷۲۰p با حجم ۱.۱ گیگابایت]

[نسخه ۴۸۰p با حجم ۵۰۲ مگابایت]

درباره سریال شب های مافیا:

مسابقه شب‌های مافیا (Shabhaye Mafia) یک شوی ایرانی هیچان انگیز است که اولین بار در سال ۱۳۹۹ وارد شبکه نمایش خانگی شد.

سعید ابوطالب کارگردان این پروژه پیش از ساخت مسابقه جذاب شب های مافیا مسابقات و برنامه های هیجان انگیز و طنزی همچون رالی ایرانی، سرزمین دانایی، هفت روز و هفت ساعت، دستم را بگیر و شام ایرانی را در قالب رئالیتی‌‌شو و در تلویزیون و شبکه نمایش خانگی کارگردانی و تهیه کرده است.

این سومین سری از مسابقات شب های مافیا است که در چهار فصل ساخته شد

این مسابقه هیجانی و پرطرفدار در چندین سری ساخته شده که فصل فعلی آن با حضور بازیگران و فوتبالیست ها و دیگر هنرمندان مشهور زن و مرد از بهار امسال تولید شده است.

پس از پایان تصویربرداری آخرین سری شبهای مافیا ۳ این برنامه از اواسط تیر ماه توسط موسسه هنر اول منتشر شد. با اضافه شدن یک نقش به سناریوی بازی، فینال نهایی ۱۲ نفره برگزار می‌شود زیرا یک فینال نهایی از فینالیست‌های سری جدید و ترکیب بازیکنان سری‌های قبل در فصل پایانی شبهای مافیا ساخته شده است.

کامبیز دیرباز یکی از تاپ‌پلیرهای سری دوم شبهای مافیا که با فکت و استدلال‌های دقیق و صحیحش در هر دو سری قبلی مافیا و شهروند تاثیر زیادی در بازی‌ها داشت و یکی از بهترین فینالیست‌ها از نظر مخاطبین بود این بار خود یک گرداننده‌ی حرفه‌ای است.

ملاک انتخاب فینالیست‌ها به طور مثال مجموع عملکرد در بازی‌های اصلی و تمرینی است. در این فصل ارشا اقدسی که مرداد ماه سال ۱۴۰۰ بر اثر سانحه تصادف چند روزی در کما بستری بود و سپس از دنیا رفت حضور دارد که دیدن این برنامه را بیش از پیش هیجانی تر کرده است.

شب های مافیا 3

  • ۲۹ شهریور ۱۴۰۰