دانلود قسمت ۲ سریال خاتون

دانلود قسمت ۲ سریال خاتون

7.6/10 4,887
0% رضایت کاربران (0رای)
سال انتشار : محصول :
این ویدئو در 5 کیفیت مختلف قابل دانلود می باشد.

ما اعلام بی طرفی کرده بودیم:
زندگی خاتون و شیرزاد هم مثل بقیه مردم ایران، درگیر جنگی ناخواسته شد. با اینکه ما اعلام بی‌طرفی کرده بودیم، متفقین نقضش کردند و...

  • کیفیت بلوری
  • زبان
  • مدت زمان 50 دقیقه

دانلود قسمت ۲ سریال خاتون با لینک مستقیم + کیفیت عالی

دانلود قسمت دوم سریال خاتون ۲ (سریال خاتون به زودی از روبی ویدئو)

قسمت ۲ سریال خاتون به کارگردان تینا پاکرواننسخه کامل + خرید قانونی در سایت اضافه شد.

دانلود قسمت 2 سریال خاتون

[نسخه ۱۰۸۰p BluRay با حجم ۳.۶ گیگابایت]

[نسخه ۱۰۸۰p HQ با حجم ۱.۸۶ گیگابایت]

[نسخه ۱۰۸۰p با حجم ۸۱۲ مگابایت]

[نسخه ۷۲۰p با حجم ۵۱۳ مگابایت]

[نسخه ۴۸۰p با حجم ۳۵۱ مگابایت]

درباره سریال:

این سریال (Khatoon Series) اولین تجربه سریال‌سازی تینا پاکروان در مقام نویسنده و کارگردان است. پس از انتشار سریال های تاریخی موفقی همچون قهوه تلخ و شهرزاد، این بار خاتون وارد شبکه نمایش خانگی شده است.

تینا پاکروان به عنوان همسر علی اسدزاده تهیه کننده این پروژه کار خود را از بخش تولید در سینمای ایران آغاز کرد. پیش از نشستن بر روی صندلی کارگردانی عمده شهرت خود را مدیون توانایی‌اش در بحث مدیریت پروژه‌ها بود.

تا جایی که در سال‌های پایانی دهه هشتاد نام او به‌عنوان مجری طرح و مدیر تولید در آثار متفاوتی چون دنباله‌های اخراجی‌ها، وقتی همه خوابیم و جرم دیده می‌شد.

سریال خاتون

پاکروان با ورود به عرصه فیلم‌سازی، طی یک دهه خانوم، نیمه شب اتفاق افتاد و لس‌آنجلس تهران را به کارنامه‌اش اضافه کرد که با وجود تفاوت لحن، ژانر و قصه فیلم‌ها نکته مشترک تمام آن‌ها حضور بازیگران مشهور در نقش‌های غیرمنتظره و روایت‌های مبتنی بر زنانگی شخصیت‌های اصلی بود.

از این رو، در مورد این سریال به‌عنوان مهم‌ترین و بزرگ‌ترین پروژه سینمایی او تا به امروز، کنجکاوی زیادی وجود دارد. داستان خانواده‌ای را در بستر تاریخ روایت می‌کند که از ابتدای شهریور سال ۱۳۲۰ و در دوران جنگ جهانی دوم و اشغال ایران توسط متفقین آغاز می‌شود و سرنوشت تحولات یک خانواده و یک سرزمین را به تصویر می‌کشد.

تاریخ ایران با همه فراز و فرودهایش در زندگی همه ما جریان دارد و خاتون داستان زنی از زنان این سرزمین است که روزی روزگاری در ایران برای زندگی جنگیده‌اند.

شما میتوانید نسخه قانونی قسمت دوم این سریال را با لینک قانونی نیم بها از سایت روبی ویدئو دانلود و تماشا کنید.

 

  • ۳۰ مرداد ۱۴۰۰