دانلود فینال فینالیست ها مسابقه شب های مافیا قسمت سوم ۳

دانلود فینال فینالیست ها مسابقه شب های مافیا قسمت سوم ۳

0% رضایت کاربران (0رای)
سال انتشار : محصول :
این ویدئو در 4 کیفیت مختلف قابل دانلود می باشد.

رئالیتی شو مافیا و شهروند یک مسابقه سرگرم کننده، جذاب و خانوادگی است که در آن دو گروه مافیا و شهروند باید با آزمون و خطا یکدیگر را شناسایی کرده تا در نهایت بتوانند مافیا را از شهر بیرون کرده و شهروندان پیروز شوند؛ در شب های مافیا محمدرضا علیمردانی به عنوان لیدر یا برگزار کننده در بازی حضور دارد و در فرمان بازی در دستان او قرار دارد؛ در این مسابقه بازیگران زیادی حضور دارند و روند مسابقه بدین شکل است که در هر فصل از 12 بازیگر برای حضور در این مسابقه دعوت به عمل می آید و در نهایت با 2 گروه 12 نفره مردان و یک گروه 12 نفره خانم های هنرمند این مسابقه آغاز می شود؛ برای برگزاری فینال فینالیست ها ۱۴ نفر از بهترین بازیگران همه فصول دعوت شدند؛ اگرچه خانم سیما تیرانداز و آقای حامد آهنگی به دلیل درگیری و مشغله کاری نتوانستند در فینال فینالیست‌ها حضور پیدا کنند؛ قسمت دوم فینال فینالیست های شب های مافیا 2 را در ادامه می توانید دانلود و تماشا کنید…

  • کیفیت بلوری
  • زبان
  • مدت زمان 116 دقیقه

دانلود فینال فینالیست های مسابقه شب های مافیا قسمت سوم ۳ با کیفیت Full HD

دانلود فینال فینالیست های شب های مافیا قسمت سوم ۳ با کیفیت عالی Full HD

دانلود فینال فینالیست ها مسابقه شب های مافیا قسمت سوم 3

نام سریال: شب های مافیا ۲ (فصل پنجم) | ژانر: مسابقه | سال تولید: ۱۳۹۹ | انتشار: ۱۴۰۰

تعداد قسمت ها: ۱۳ اپیزود | مدت زمان این قسمت: ۱۳۵ دقیقه | کیفیت: بلوری

حجم: متفاوت | محصول کشور ایران | تهیه کننده: سعید ابوطالب

خلاصه داستان:
مافیا و شهروند مسابقه ای سرگرم کننده، جذاب و خانوادگی است. در آن دو گروه مافیا و شهروند باید با آزمون و خطا یکدیگر را شناسایی کنند. در نهایت بتوانند مافیا را از شهر بیرون کرده و شهروندان پیروز شوند. در شب های مافیا محمدرضا علیمردانی به عنوان لیدر یا برگزار کننده در بازی حضور دارد و در فرمان بازی در دستان او قرار دارد. در این مسابقه بازیگران زیادی حضور دارند. روند مسابقه بدین شکل است که در هر فصل از ۱۲ بازیگر برای حضور در این مسابقه دعوت به عمل می آید. در نهایت با ۲ گروه ۱۲ نفره مردان و یک گروه ۱۲ نفره خانم های هنرمند این مسابقه آغاز می شود. برای برگزاری فینال فینالیست ها ۱۴ نفر از بهترین بازیگران همه فصول دعوت شدند.

اگرچه خانم سیما تیرانداز و آقای حامد آهنگی به دلیل درگیری و مشغله کاری نتوانستند در فینال فینالیست‌ها حضور پیدا کنند.

شرکت کنندگان شب های مافیا:
مجید واشقانی, حسین مهری, سید جواد هاشمی, امیرمهدی ژوله, مریم مومن, فرزاد حسنی, رضا داوودنژاد, حامد آهنگی, کامبیز دیرباز, سام درخشانی, آشا محرابی, سارا منجزی, خداداد عزیزی, سیما تیرانداز

نسخه ۱۰۸۰p HQ با حجم ۴.۱ گیگابایت

نسخه ۱۰۸۰p با حجم ۲.۴ گیگابایت

نسخه ۷۲۰p با حجم ۱.۱ گیگابایت

نسخه ۴۸۰p با حجم ۶۰۰ مگابایت

درباره سریال شب های مافیا:
سعید ابوطالب پیش از ساخت مسابقه جذاب شب های مافیا. رالی ایرانی، سرزمین دانایی، هفت روز و هفت ساعت، دستم را بگیر و برنامه شام ایرانی را در قالب رئالیتی‌ شو و در تلویزیون و شبکه نمایش خانگی کارگردانی و تهیه کنندگی کرده است. سری اول رئالیتی‌شو شب های مافیا (Shabhaye Mafia). در سال ۱۳۹۹ ساخته و پخش شد. مسابقه هیجان انگیز و پرطرفدار شب های مافیا در چهار فصل ساخته شده است. سری دوم آن با حضور بازیگران زن و مرد مطرح ویژه نوروز ۱۴۰۰ تولید شده است. تصویربرداری این دوره از سری جدید شبهای مافیا با حضور ۳۶ هنرمند به پایان رسید.

 

 

 

شما میتوانید فینال فینالیست های مسابقه شب های مافیا قسمت سوم را به صورت قانونی و مصرف حجم نیم بهاء از وبسایت (روبی ویدئو) دانلود کنید.

  • ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰