دانلود فیلم بابای من خوانندس با کیفیت عالی Full HD

دانلود فیلم بابای من خوانندس با کیفیت عالی Full HD

100% رضایت کاربران (1رای)
سال انتشار : محصول :
این ویدئو در 5 کیفیت مختلف قابل دانلود می باشد.

فیلم بابای من خوانندس درباره پسر نوجوانی به نام آرمان است که با مادر و خواهرش زندگی می‌کند. روزی از طرف مدرسه یه آرمان خبر داده می‌شود که قرار است گروه سرودی در مدرسه تشکیل شود. در این میان آهنگسازی از بچه‌ها تست خوانندگی گرفته تا آن‌ها را برای جشن آماده کند. حال آرمان به عنوان تکخوان انتخاب می‌شود اما لیلا…

  • کیفیت بلوری
  • زبان
  • مدت زمان 70 دقیقه
  • رده سنی تمام سنین

دانلود فیلم بابای من خوانندس با کیفیت عالی ۱۰۸۰p Full HD BluRay و ترافیک نیم بها

فیلم بابای من خوانندس به کارگردانی منوچهر صفرخانی

دانلود فیلم بابای من خوانندس با کیفیت عالی Full HD

بابای من خوانندس Babaye Man Khanands

سال ساخت: ۱۳۹۵ | پخش: ۱۴۰۱ | پخش کننده: روبی ویدئو

نویسنده: فهیمه سلیمانی | تهیه کننده و کارگردان: منوچهر صفرخانی

لینک های دانلود بابای من خوانندس

دانلود کیفیت Bluray با حجم ۴.۴۷ گیگابایت

دانلود کیفیت ۱۰۸۰HQ با حجم ۲.۳۸ گیگابایت

دانلود کیفیت ۱۰۸۰p با حجم ۱.۵۳ گیگابایت

دانلود کیفیت ۷۲۰p با حجم ۵۳۴ مگابایت

دانلود کیفیت ۴۸۰p با حجم ۳۰۰ مگابایت

 

درباره فیلم بابای من خوانندس:

فیلم سینمایی بابای من خوانندس فیلمی خانوادگی و درام به کارگردانی منوچهر صفرخانی است که در سال ۱۳۹۰ ساخته و در سال ۱۴۰۱ منتشر شد. فیلمنامه این فیلم را فهیمه سلیمانی به رشته تحریر درآورده و تهیه‌کنندگی آن را نیز منوچهر صفرخانی برعهده داشته است.

در فیلم بابای من خوانندس کودکان و نوجوانان از آغاز فصل مدرسه در گروه‌های تئاتر و سرود سعی می‌کنند توانایی‌های خود را در زمینه‌های هنری نشان دهند. در این فیلم سعی شده توانایی و استعدادهای کودکان و نوجوانان به تصویر کشیده شود.

خلاصه داستان:

داستان فیلم درباره پسر نوجوانی بنام آرمان است که با مادر و خواهرش زندگی می‌کند، روزی از طرف مدرسه به آرمان خبر داده می‌شود که قرار است گروه سرودی در مدرسه تشکیل شود و آهنگسازی از بچه‌های مدرسه تست سرود بگیرد و آن‌ها را برای جشن آماده کند.

در تست سرود آرمان به عنوان تکخوان گروه سرود انتخاب می‌شود. حسین تابان موسیقی فیلم را ساخته و همایون تابان ۱۲ ساله نیز بر روی موسیقی بابای من خوانندس می‌خواند. از دیگر ساخته‌های منوچهر صفرخانی می‌توان به فیلم‌های یه قندون نشاط، عروسک شکسته و چقدر وقت داری اشاره کرد.

بازیگران فیلم:

کمند امیرسلیمانی، پویا امینی، فاطمه بهرامی، شایان جلالی، رامتین میرسجادی، راشین میرسجادی، روشنک محمدپور، سهیل نیکسار، مینا مهدیان، احمد نیکسار، مژگان حکیمی، زهرا مدافر، روونا پاداسدائو، امین میرسجادی، محمد میرزائی، امیر علی خسرونژاد و منوچهر صفرخانی.

  • ۷ شهریور ۱۴۰۱