دانلود سریال میدان سرخ
دانلود سریال خاتون
دانلود شب های مافیا ۳ فصل اول قسمت ۳

دانلود شب های مافیا ۳ فصل اول قسمت ۳

| |

مسابقه پرطرفدار مافیا و شهروند یک برنامه سرگرم کننده، جذاب و خانوادگی است که در آن دو گروه مافیا و شهروند باید با آزمون و خطا یکدیگر را شناسایی کرده تا در نهایت بتوانند مافیا را از شهر بیرون کرده و شهروندان پیروز شوند؛ در شب های مافیا 3 کامبیز دیرباز به عنوان لیدر یا برگزار کننده در بازی حضور دارد و در فرمان بازی در دستان او قرار دارد که در سری های قبلی محمدرضا علیمردانی عهده دار آن بود؛ روند مسابقه بدین شکل است که در هر فصل از 12 بازیگر برای حضور در این مسابقه دعوت به عمل می آید و در نهایت با 2 گروه 12 نفره مردان و یک گروه 12 نفره خانم های هنرمند این مسابقه آغاز می شود؛ سومین بازی از سری جدید این رئالیتی‌شوی جذاب دوشنبه ۴ مرداد منتشر خواهد شد…

دانلود سریال نیسان آبی

دانلود شب های مافیا ۳ فصل اول قسمت ۳ با لینک مستقیم

دانلود فصل ۱ سریال شب های مافیا ۳ (پخش از وب سایت روبی ویدئو)

دانلود شب های مافیا ۳ فصل اول قسمت 3

خلاصه داستان:
مسابقه رئالیتی شو یک برنامه سرگرم کننده، جذاب و خانوادگی است. در آن دو گروه مافیا و شهروند باید با آزمون و خطا یکدیگر را شناسایی کرده تا در نهایت بتوانند مافیا را از شهر بیرون کرده و شهروندان پیروز شوند.

در شب های مافیا ۳ کامبیز دیرباز به عنوان لیدر یا برگزار کننده در بازی حضور دارد و در فرمان بازی در دستان او قرار دارد. در این مسابقه بازیگران زیادی حضور دارند.

روند مسابقه بدین شکل است که در هر فصل از ۱۲ بازیگر برای حضور در این مسابقه دعوت به عمل می آید و در نهایت با ۲ گروه ۱۲ نفره مردان و یک گروه ۱۲ نفره خانم های هنرمند این مسابقه آغاز می شود.

دانلود شب های مافیا ۳ فصل اول قسمت 3

اخبار و گالری عکس این مسابقه در کانال اینستاگرام قرار میگیرد

 

دانلود فیلم پیشنهادی  ویژه برنامه کلاسیکو عادل فردوسی پور + دانلود رایگان
دلیل بروزرسانی
این ویدئو در 5 کیفیت مختلف قابل دانلود می باشد.
  • لینک های دانلود
  • 4 مرداد 1400
  • ۰
فیلم های مشابه

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری خود شوید!