دانلود سریال جزیره
دانلود سریال میدان سرخ
دانلود سریال خاتون
دانلود فصل دوم سریال شب های مافیا ۳

دانلود فصل دوم سریال شب های مافیا ۳

|

مسابقه پرطرفدار مافیا و شهروند یک برنامه سرگرم کننده، جذاب و خانوادگی است که در آن دو گروه مافیا و شهروند باید با آزمون و خطا یکدیگر را شناسایی کرده تا در نهایت بتوانند مافیا را از شهر بیرون کرده و شهروندان پیروز شوند.

دانلود سریال نیسان آبی

دانلود فصل دوم سریال شب های مافیا ۳ با لینک مستقیم

دانلود فصل ۲ سریال شب های مافیا ۳ (پخش از وب سایت روبی ویدو)

مسابقه شب های مافیا ۳ تا قسمت ۳  در سایت اضافه شد.

دانلود فصل دوم سریال شب های مافیا 3

درباره سریال:

مسابقه (Shabhaye Mafia) اولین بار در سال ۱۳۹۹ وارد شبکه نمایش خانگی شد. سعید ابوطالب کارگردان این پروژه پیش از ساخت مسابقه جذاب شب های مافیا.

مسابقات و برنامه هایی همچون رالی ایرانی، سرزمین دانایی، هفت روز و هفت ساعت، دستم را بگیر و برنامه شام ایرانی را در قالب رئالیتی‌‌شو و در تلویزیون و شبکه نمایش خانگی کارگردانی و تهیه کرده است.

سری اول این رئالیتی‌شو در سال ۱۳۹۹ ساخته و پخش شد

این مسابقه هیجانی و پرطرفدار در چندین فصل ساخته شده که سری سوم آن با حضور بازیگران و فوتبالیست ها و دیگر هنرمندان مشهور زن و مرد از بهار امسال تولید شده است.

با اضافه شدن یک نقش به سناریوی بازی، فینال نهایی ۱۳ نفره برگزار می‌شود زیرا یک فینال نهایی از فینالیست‌های سری جدید و ترکیب بازیکنان سری‌های قبل در فصل پایانی شبهای مافیا ساخته شده است.

کامبیز دیرباز یکی از تاپ‌پلیرهای سری دوم شبهای مافیا که با فکت و استدلال‌های دقیق و صحیحش در هر دو سری قبلی تاثیر زیادی در بازی‌ها داشت و یکی از بهترین فینالیست‌ها از نظر مخاطبین بود این بار خود یک گرداننده‌ی حرفه‌ای است.

سلبریتی های زن بازی های دومین فصل را اجرا میکنند

شب های مافیا 3 فصل دوم

دانلود فیلم پیشنهادی  دانلود سریال شهرزاد فصل 1و 2 و 3 به صورت یکجا
  • لینک های دانلود
  • تریلر
  • 11 مرداد 1400
  • ۰
سریال های مشابه

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری خود شوید!