دانلود شبهای مافیا ۴ فصل ۵ قسمت ۲

دانلود شبهای مافیا ۴ فصل ۵ قسمت ۲

6.1/10 434
0% رضایت کاربران (0رای)
سال انتشار : محصول :
این ویدئو در 5 کیفیت مختلف قابل دانلود می باشد.

شب های مافیا نوعی مسابقه سرگرم‌کننده است که در آن دو گروه مافیا و شهروند باید با آزمون و خطا یکدیگر را شناسایی کنند تا در نهایت بتوانند مافیا را از شهر بیرون کرده و شهروندان پیروز شوند؛ در برنامه «شب های مافیا» محمدرضا علیمردانی بازیگر و مجری کشورمان به عنوان لیدر یا برگزار کننده در بازی حضور دارد و در واقع فرمان بازی در دستان او قرار دارد.

  • کیفیت بلوری
  • زبان
  • مدت زمان 156 دقیقه
  • رده سنی تمام سنین

دانلود شبهای مافیا ۴ فصل ۵ قسمت ۲ با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها

دانلود شب های مافیا فصل جدید کامل (پخش شبهای مافیا سه شنبه ها ساعت ۸ از روبی ویدئو)

قسمت ۱۴ شبهای مافیا سری ۴ به کارگردانی سعید ابوطالب نسخه کامل + خرید قانونی در سایت اضافه شد.

مسابقه شبهای مافیا ۴ قسمت دوم از فصل پنجم با کیفیت bluray & 1080hq & 1080p & 720p & 480p

دانلود شبهای مافیا 4 فصل 5 قسمت 2

دانلود مافیا ۴ فصل ۵ قسمت ۲ با ترافیک نیم بها

کیفیت BluRay با حجم ۴.۸ گیگابایت

کیفیت ۱۰۸۰HQ با حجم ۳.۱ گیگابایت

کیفیت ۱۰۸۰p با حجم ۲.۰۶ گیگابایت

کیفیت ۷۲۰p با حجم ۱.۰۷ گیگابایت

کیفیت ۴۸۰p با حجم ۶۳۱ مگابایت

دانلود کامل مسابقه شب های مافیا سری ۴

شب های مافیا

سریال شب های مافیا – Mafia Nights Serial

درباره سریال شب های مافیا

مسابقه شب‌های مافیا (Mafia Nights) یک مجموعه اجتماعی، خانوادگی و رئالیتی شو است که اولین بار در سال ۱۳۹۹ به کارگردانی سعید ابوطالب وارد شبکه نمایش خانگی شد. شب های مافیا برای اولین بار در سال ۱۹۸۶ توسط دانشجویان بخش روانشناسی دانشگاه دولتی مسکو ابداع شد و طی سال‌ها با اضافه شدن نقش‌های مختلف به یک بازی بین‌المللی و محبوب تبدیل گردید.
طی دو دهه‌ گذشته و با افزایش رئالیتی شوها، بازی مافیا و شکل اجرای آن منبع الهام برنامه‌های تلویزیونی بسیاری بوده یا به بهانه‌ای برای شکل‌گیری داستانی جنایی در فیلمی سینمایی تبدیل‌ شده است. به‌ عنوان مثال مسابقه‌ شهروند و مافیا که از شبکه‌ سلامت پخش می‌شد یا فیلم سینمایی گرگ بازی (۱۳۹۶) از بازی مافیا الهام می‌گیرد تا به راز جنایتی پیچیده بپردازد.
شب‌های مافیا اولین تجربه‌ شبکه‌ نمایش خانگی برای استفاده از این بازی محبوب در قالب یک رئالیتی شوی جذاب با حضور چهره‌های شناخته‌ شده سینما و تلویزیون است. در هر فصل از این مجموعه، ۱۲ شرکت‌کننده از میان بازیگران سینما و تلویزیون و سایر افراد مشهور به بازی دعوت می‌شوند و به اتفاق برگزارکننده برنامه، بازی را به صورت رئال (واقعی) و بدون دخالت گروه کارگردانی انجام می‌دهند.

درباره بازی شب های مافیا

در بازی شب های مافیا بازیکن‌ها به دو دسته اکثریت شهروند و اقلیت مافیا تقسیم می‌شوند. نقش‌هایی که از ابتدا جز صاحب نقش و گرداننده کسی از آن مطلع نیست، گرچه گروه مافیا در شب اول یکدیگر را می‌شناسند. هدف شهروندان در دست گرفتن شهر و پاکسازی از مافیاست و پیروزی مافیا در گروی برابری با تعداد شهروندان است.
بازی در ۲ بخش شب‌ها و روزهای متوالی انجام می‌شود. روزها همه نقش شهروند را بازی می‌کنند و در فرایند اتهام‌زنی، دفاع و رای‌گیری تلاش می‌کنند مافیا را کشف و با اکثریت آرا از شهر بیرون نمایند. پس روزها نقش واقعی هر کس نباید دیده شود و بازیکنان فقط سعی بر متهم کردن مافیا واقعی و دفاع از خود دارند.
در بخش شب به فرمان گرداننده، گروه مافیا از خواب بیدار شده و به صورت پنهانی لحظاتی را به مشورت می‌نشینند که کدام شهروند را مورد هدف قرار دهند. پس از آن گرداننده، برخی شهروندان را نیز برای اجرای نقش‌های شب خود بیدار می‌کند.

شبهای مافیا سری 4 فصل 5 قسمت 2

  • ۱۴ تیر ۱۴۰۱